Mnogość problemów prawnych związanych z kierowaniem działalnością spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych oraz specyfika tej działalności, wymagają profesjonalnego podejścia i zaangażowania ludzi z bogatym doświadczeniem oraz właściwym przygotowaniem teoretycznym.

Kancelaria świadczy pomoc prawną dla kilku warszawskich spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych, dysponujących portfelem niemal 100 budynków. W ramach obsługi tych podmiotów prawnicy Kancelarii zajmują się rozwiązywaniem problemów związanych z zarządzaniem nieruchomościami (w tym najmem komercyjnym), jak również prowadzą kilkaset spraw sądowych, w tym w charakterze pełnomocnika pozwanego w postępowaniach grupowych, dotyczących roszczeń związanych z rozliczeniem inwestycji budowlanych.

Klientom zarządzającym nieruchomościami Kancelaria oferuje także kompleksową pomoc prawną w zakresie windykacji należności. Kancelaria dysponuje doświadczonym zespołem prawników zajmujących się tego rodzaju postępowaniami oraz współpracuje z jedną z największych kancelarii komorniczych w Warszawie. Sprawdzona i skuteczna metodologia pracy w tym zakresie pozwala osiągać bardzo wysoki poziom skuteczności dochodzenia należności. Poziom ten Kancelaria zawdzięcza systematyczności, bardzo dobrej organizacji pracy oraz konsekwencji w działaniu.